kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Ciklistike Streamlite road 700 C

  Ngjyra.....: e zeze


  Trupi Road compact, Kinesis G1005-1, AL6061-T4/T6
  Piruni Alloy blades, CrMo steerer
  Disku EXAL XR3, 622-13*24 mm
  Gomat Kenda K177 Kampaign, 700x23C


  Frenat Promax road caliper
  Shala Selle Italia X1
  BLERJE DHE ME KESTE VETEM ME KARTE IDENTITETI

  Cel. : 045800026
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: streamlite.jpg
S: 148
Madhesia: 35.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu