Shitet Canon 6D me grip, shoqerohet me 2 bateri dhe karikues.

Aparati eshte ne gjendje te mire pune.

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  canon 6d.jpg
S: 17
Madhesia:  20.1 KBCel. : 0692728873