kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Set Karroce Prenatal 25.000 Leke

  Shitet set karroce per femije, Prenatal,
  ne gjendje shume te mire.
  Me te gjithe aksesoret:
  Sexholino me bazen per makine,
  mushama shiu,
  cante,
  perfshire dhe nje cante kangur.

  Cel. : 0696211375
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCF6679.JPG
S: 54
Madhesia: 98.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCF6685.JPG
S: 45
Madhesia: 155.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCF6683.JPG
S: 65
Madhesia: 108.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCF6684.JPG
S: 39
Madhesia: 106.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCF6687.JPG
S: 37
Madhesia: 70.6 KB