kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karoce Cam set 3 30.000 Leke

  Shes karocen e firmes CAM 30.000 lek.Karoca eshte ne gjendje shume te mire,e pajisur me te treja pjeset,me canten,mbulesen e kembeve,plasmasin e shiut dhe shtrojen e ndrrimit.nga modelet e fundit te kesaj firme.

  Cel. : 0694617461
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CBE4B033-954A-400B-B631-2E0CC1C3D1EB.jpg
S: 157
Madhesia: 26.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: F072B7E3-09B1-4C9D-B17D-3564EB9B1699.jpg
S: 101
Madhesia: 27.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8326E84C-7F22-48F0-ADC8-75156CEE30FF.jpg
S: 93
Madhesia: 25.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3318351B-30D2-4B38-9250-3D105A9D62E2.jpg
S: 92
Madhesia: 32.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu