kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Pėrfaqėsues shitjeje pėr produktet Ecosoft (nga Teoren)

  Thirrje pėr Aplikime

  Profili i kompanisė:
  Teoren prej 13 vitesh, nėpėrmjet produkteve cilėsore, interpreton me origjinalitet jetesėn e kėndshme pėr ēdo familje shqiptare.
  Teoren pėrfaqėson ekskluzivisht nė Shqipėri produktet Ecosoft.
  Ecosoft ėshtė prodhuesi ndėrkombėtar i sistemtemeve tė trajtimit tė ujit pėr pastrimin e tij dhe njė nga pesė prodhuesit nė botė qė ofrojnė gamėn e plotė tė produkteve,
  nga filtrat e thjeshte deri tek sistemet industriale tė Reverse Osmosis.

  Pozicioni: Pėrfaqėsues/e shitjeje pėr produktet Ecosoft
  Departamenti: Shitje
  Vendodhja: Tiranė
  Detyrat

  • Analiza e tregut dhe identifikimi i klientėve potencialė nė bashkėpunim me strukturat e tjera pėr realizimin e shitjeve.
  • Shitja dhe prezantimi i produktit Ecosoft tek klientėt rezidencialė dhe HoReCa.
  • Mirėmbajtja e marrėdhėnieve me klientėt ekzistues duke ofruar suport tė vazhdueshėm.
  • Manaxhimi i procesit tė shitjes nėpėrmjet takimeve me klientė, prezantimit tė BRAND-ve tė produkteve dhe shėrbimeve, identifikimit tė nevojave tė klientėve dhe ofrimit tė zgjidhjeve.
  • Negocimi deri nė mbyllje tė kontratave me klientėt.
  • Pėrgatit raporte periodike duke pėrmbledhur dhe analizuar informacionin e terrenit.


  Kualifikimet

  • Tė ketė tė pėrfunduar arsimin e lartė.
  • Minimumi 3-vite eksperiencė nė fushėn e shitjes nė terren (pėrbėn avantazh njohja e tregut tė Bareve, Restoranteve dhe Hoteleve).
  • Njohuri tė mira tė programeve bazė tė Microsoft Office
  • Njohuri tė mira tė gjuhės angleze
  • Leje drejtimi klasi B.


  Aftėsitė

  • Aftėsi tė mira komunikimi, energjik/e, pedant/e nė mbajtjen e marrėdhėnieve tė mira me klientė.
  • Aftėsi pune nė grup.
  • Tė jetė neutral/e dhe atraktiv/e nė komunikim.  Tė Tjera

  • Pagesa shumė e kėnaqshme + inēentivė mbi bazėn e shitjeve.
  • Mundėsi karriere.
  • Makinė personale pėr lėvizjet nė terren.  Nėse dėshironi tė jeni pjesė e njė skuadre energjike, tė motivuar dhe profesionale dhe nėse plotėsoni kushtet e mėsipėrme, Ju jeni personi qė ne po kėrkojmė!
  Ju lutemi dėrgoni CV tuaj nė adresėn: contact@teoren.al
  Afati i fundit pėr dorėzimin e aplikimeve ėshtė deri mė 09.09.2018

  www.teoren.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ecosoft-Logo-(1) (1).jpg
S: 753
Madhesia: 15.2 KB