Kliko

 1. Standart Tirane, shes Karroce femijesh Gjermane ABC 3tec 230 Euro

  Karroce femijesh me set aksesoresh per bebe dhe femije. Eshte marke gjermane ABC 3 Tec. Shume solide dhe komode ne perdorim. Design shume i bukur dhe i vecante. Per me shume mund te shikoni vidion ilistruese ne youtube : https://www.youtube.com/watch?v=1JAIcS8Z0w0


  Cel. : 0697075777
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_113258.jpg
S: 144
Madhesia: 32.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_113222.jpg
S: 116
Madhesia: 29.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_113412.jpg
S: 108
Madhesia: 27.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_113402.jpg
S: 112
Madhesia: 26.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_113456.jpg
S: 112
Madhesia: 34.5 KB