1. Standart Durres, shes Traktor Terex Toselli Viti 1980, 6.300 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: jeshile
  Fuqia KW..: 44
  KM..........: 28000

  Shitet traktor me zinxhire e markes TOSELLI me fuqi 44 kuaj, gjeresi 115 cm, korrnize mbrojtese ne rast rrezimi. Me te gjitha sherbimet e kryera vaj motorri, vaj kambio, vaj hidraulik, te gjitha filtrat si dhe pompa hidraulike e re. Sherbimet jane kryer ne Itali.
  Belatrice me 4 bela, gjeresi 100 cm e markes Graminia, freze e markes Paladini me gjeresi 100 cm, urith me gjeresi 100 cm.
  Traktori bashke me agregatet eshte me dogane te paguar.
  Per foto dhe video te tjera kontaktoni ne Whatsapp.
  Cmimi 6300Euro pak i diskutueshem


  Cel. : 0672138848
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Foto 1.jpg
S: 476
Madhesia: 76.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Foto 2.jpg
S: 155
Madhesia: 76.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Foto 3.jpg
S: 154
Madhesia: 62.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Foto 4.jpg
S: 153
Madhesia: 56.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5339.JPG
S: 144
Madhesia: 51.9 KB