devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament te ri 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajės,ish Parku)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Shitet apartament 2 dhoma +soxhorno + tualet me dritare, Sip 100 m2, Kati 7, pallat I ri me ashensor.

  Punime dhe mobilim super cilesor,shitet mobiluar totalisht si ne fotot perkatese .

  Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes perballe me Parkun e Autobuzave.


  Proces hipotekimi,shume shpejt del hipoteka.


  Cmimi 120.000 Euro


  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3a81910d-8aa2-1f79-e978-65bb07872705.jpg
S: 1072
Madhesia: 67.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2de880df-bdb5-93bc-5271-d17839ad0a50.jpg
S: 592
Madhesia: 55.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2f201882-8daf-776c-80df-5ef7ddb9307d.jpg
S: 582
Madhesia: 39.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53d4388e-7dfd-5587-3027-aeb8019412c9.jpg
S: 574
Madhesia: 44.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4cfbe7c9-a48b-d6c0-d8a7-3aa6d25722a2.jpg
S: 566
Madhesia: 41.8 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar