kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike zig zag

  Ngjyra: blu me te bardhe,
  modeli: zig zag,biciklete e re,e prodhuar ne Greqi
  gomat:Kenda K1027 Kadre, 54-584 (27.5x2.20 )
  pjeset:
  shimanofrenat:frenat me alkool,madhesia e diskut=180/160mm
  permasat:40/44/48/52/56 cm
  te dhena te tjera:biciklete e re/prodhim i vitit 2016/mountain bike/frena me alkool,hidraulike/cilesi e garantuar/eksluzivitet per JEZERCA/zgjidhni bicikleten qe deshironi tek ne dhe do te mbeteni te kenaqur/bicikleta qe mund ta kesh vetem ti ne Shqiperi/WELCOME
  -----------
  MUND TE BLINI ME KESTE TEK JEZERCA,MJAFTON NJE KARTE ID. DHE BICIKLETA MUND TE BEHET JUAJA

  Cel. : 045800026
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ideal-zigzag-29-bicycle (1).jpg
S: 164
Madhesia: 24.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ideal-zigzag-29-bicycle.jpg
S: 67
Madhesia: 55.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu