Shes kostum zhytjeje te markes Tribord, i ri (i pa perdorur dhe me ambalazhin e shitjes).

Jane dy kostume, nje per femra dhe nje per mashkull.
Masa M per femra dhe masa XL per meshkuj me te dhena sipas tabeles ne foto.

Cmimi 35 Euro cdo kostum.
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Masat sipas gjatesise trupore.jpg
S: 187
Madhesia:  13.5 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Tribord_femra_1.jpg
S: 42
Madhesia:  18.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Tribord_femra_2.jpg
S: 41
Madhesia:  18.2 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Tribord_meshkuj_1.jpg
S: 45
Madhesia:  15.5 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Tribord_meshkuj_2.jpg
S: 49
Madhesia:  16.3 KB

Cel. : 0682203061