Pėrshendetje,

Kėrkoj tė punėsohem si Asistente Ekonomiste nė Departamentin e Financės.
Kam mbaruar Fakultetin Ekonomik dega Kontabilitet- Financė.
Jam e aftė tė punoj nė grup, jam serioze nė detyrat qė mė ngarkohen, bashkėpunuese, e sinqertė dhe korrekte.

Tė interesuarit tė mė kontaktojnė nė adresėn:E-mail: ela.ri@yahoo.com

Ju faleminderit.