Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shitet nje karoce per femije 700 Leke

  Shitet nje karoce per femije mikelino me ngjyre roz me gri cmimi 70 mijlek te vjetra. Shitet dhe dy bicikleta nje per moshe 4-6 vjec dhe tj per moshe 2-4 vjec jan 40 mijlek, bicikletat jan per djem. Shitet dhe nje monopati ngjyre roz per moshen 3-6 vjece dhe kushon 20 mijlek. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel 0697005501.

  Cel. : 0697005501
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4C8EA546-748B-4532-A52C-5249BA867EDA.jpg
S: 196
Madhesia: 37.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: D6B4EFB2-DABA-4027-A407-0C94827957FC.jpg
S: 127
Madhesia: 29.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 99EB8389-EF59-4345-A101-FEDD9C3EC3A1.jpg
S: 120
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: C18B9D30-8127-4DF7-A1DC-84A2F4335D4A.jpg
S: 122
Madhesia: 30.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 453F69F3-62EE-43E5-BD61-F484A35F5585.jpg
S: 110
Madhesia: 23.5 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu