devinf.com
kliko


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 2, 100 m² 37.000 Leke (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, kati 2.

  Cel. : 0698298428
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31389371_2013081855677940_5877499411264700416_n.jpg
S: 187
Madhesia: 15.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31501332_2013082389011220_2013323219158695936_n.jpg
S: 106
Madhesia: 10.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31347885_2013082759011183_334507961571344384_n.jpg
S: 106
Madhesia: 12.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31369608_2013082159011243_409128753436819456_n.jpg
S: 101
Madhesia: 11.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31351544_2013081999011259_2638972720074719232_n.jpg
S: 98
Madhesia: 15.4 KB  


  AGJENCI IMOBILIARE DHE TURISTIKE FLORIS/TRAVEL

  ADRESA - RR DIBRES PRANE 9 KATESHEVE

  TEL/FAX-35542400323
  CEL-35542400323
  CEL.0692267910
  Email: floristravel@hotmail.com
  per info me te detajuar dhe per prona te tjera ,ju lutem na vizitoni ne
  websitin tone:
  www.floristravel.com