kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tropoje, oferte City-tour Shqiperi 5, 12, 19, 26 maj 75 Euro

  🔜Fundjave ne Valbone Nisja nga Korca!🔜
  NISJE NE DATAT :
  MAJ 🌸5, 12, 19, 26🌸
  💸CMIMI 75💶
  Ne cmim perfshihet :
  -🚎Transporti me autobus vajtje - ardhje
  -🌇Akomodimi ne bujtine nje nate fjetje
  -🌟Mengjes, dreke dhe darke
  -🛳️Shetitja me traget

  Cel. : 0695757133
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31164081_2177563542255566_15045596855402496_n.jpg
S: 81
Madhesia: 66.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu