kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shkoder, oferte City-tour Shqiperi Alpet e Thethit 12, 26 maj 65 Euro

  Fundjave ne Alpet e Thethit!
  Nisja nga Qyteti i Korces!!
  Cmimi 65 euro
  Nisje ne datat 12 ,26 Maj!
  Ne cmim perfshihet
  -Transporti vajtje-ardhje
  -Akomodimi me mngj dreke dhe darke

  Per prenotime dhe me shum detaje na kontaktoni ne inbox!!!

  Cel. : 0695757133
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26757994_2032021316809790_4809495509289817955_o.jpg
S: 73
Madhesia: 62.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu