Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Kolltuke 10.000 Leke

  Komplet kolltukesh, trevendesh qe hapet krevat dopio, nje dyvendesh dhe dy teke.
  Ne gjendje te mire.
  bleresi ben transportin dhe zhvendosjen.
  Apartamenti ndodhet ne kat te pare.

  Cel. : 0674104070
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0990.jpg
S: 190
Madhesia: 98.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0986.jpg
S: 77
Madhesia: 39.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0987.jpg
S: 80
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0988.jpg
S: 73
Madhesia: 42.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0994.jpg
S: 74
Madhesia: 176.5 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu