devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 94 m² 450 Euro (Pjeter Bogdani)

  Zona/Rruga : Pjeter Bogdani

  Rruga Pjeter Bogdani,,prane shkolles Edit Durham, 2 dhoma gjumi, kuzhine, ballkon, (vetem per te huaj).

  Cel. : 0698298435
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31281564_2012364149083044_6845013461240381440_n.jpg
S: 69
Madhesia: 15.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31288929_2012364165749709_4201234114415689728_n.jpg
S: 34
Madhesia: 13.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31299435_2012363135749812_7012409459414663168_n.jpg
S: 29
Madhesia: 13.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31301416_2012364085749717_6912391937517420544_n.jpg
S: 30
Madhesia: 17.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31437421_2012364185749707_891854052118233088_n.jpg
S: 33
Madhesia: 15.6 KB  


  AGJENCI IMOBILIARE DHE TURISTIKE FLORIS/TRAVEL

  ADRESA - RR DIBRES PRANE 9 KATESHEVE

  TEL/FAX-35542400323
  CEL-35542400323
  CEL.0692267910
  Email: floristravel@hotmail.com
  per info me te detajuar dhe per prona te tjera ,ju lutem na vizitoni ne
  websitin tone:
  www.floristravel.com