devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera shtepi 1+1+BLK Kati 1, 60 m² 280 Euro (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  21 Dhjetori, mbrapa hotel Mondial, kati 1, vendparkim, oborr, i mobiluar, jepet me qera per banim ose per biznes.

  Cel. : 0698298428
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31068963_2010831565902969_2394387110095224832_n.jpg
S: 210
Madhesia: 16.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31124739_2010832049236254_8025804381565747200_n.jpg
S: 144
Madhesia: 12.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31230417_2010832142569578_4298527102333878272_n.jpg
S: 141
Madhesia: 18.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31171486_2010832009236258_8539103508022951936_n.jpg
S: 140
Madhesia: 17.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31131055_2010831945902931_7882040947016466432_n.jpg
S: 136
Madhesia: 14.5 KB  


  AGJENCI IMOBILIARE DHE TURISTIKE FLORIS/TRAVEL

  ADRESA - RR DIBRES PRANE 9 KATESHEVE

  TEL/FAX-35542400323
  CEL-35542400323
  CEL.0692267910
  Email: floristravel@hotmail.com
  per info me te detajuar dhe per prona te tjera ,ju lutem na vizitoni ne
  websitin tone:
  www.floristravel.com