devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 3+1 Kati 5, 116 m² 300 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Rruga Myslym Shyri,,prane kinema Dajtit,,e kompletuar, kati 5.

  Cel. : 0698298435
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31224724_2010732489246210_2908062385493245952_n.jpg
S: 177
Madhesia: 13.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31124730_2010732255912900_4744908654044512256_n.jpg
S: 90
Madhesia: 18.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31150368_2010732232579569_9073720902222348288_n.jpg
S: 88
Madhesia: 7.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31178463_2010732319246227_3128563403719704576_n.jpg
S: 106
Madhesia: 11.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 31195744_2010732412579551_8100056965884936192_n.jpg
S: 114
Madhesia: 13.4 KB  


  AGJENCI IMOBILIARE DHE TURISTIKE FLORIS/TRAVEL

  ADRESA - RR DIBRES PRANE 9 KATESHEVE

  TEL/FAX-35542400323
  CEL-35542400323
  CEL.0692267910
  Email: floristravel@hotmail.com
  per info me te detajuar dhe per prona te tjera ,ju lutem na vizitoni ne
  websitin tone:
  www.floristravel.com