devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 3, 70 m² 300 Euro (Afer gjimnazit Petro Nini Luarasi)

  Zona/Rruga : Afer gjimnazit Petro Nini Luarasi

  Pallati ngjitur me hotel Dinastia, i mobiluar, 1+1.

  Cel. : 0698298435
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 123
Madhesia: 20.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Capture.jpg
S: 71
Madhesia: 42.1 KB  

  AGJENCI IMOBILIARE DHE TURISTIKE FLORIS/TRAVEL

  ADRESA - RR DIBRES PRANE 9 KATESHEVE

  TEL/FAX-35542400323
  CEL-35542400323
  CEL.0692267910
  Email: floristravel@hotmail.com
  per info me te detajuar dhe per prona te tjera ,ju lutem na vizitoni ne
  websitin tone:
  www.floristravel.com