devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 2, 95 m² 30.000 Leke te reja (Rruga BUDI)

  Zona/Rruga : Rruga BUDI

  Rruga BUDI,,Kompleksi Ana, e kompletuar, 2 banjo, kati 2.

  Cel. : 0698298435
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Capture.jpg
S: 376
Madhesia: 22.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Capture.PNG1.jpg
S: 261
Madhesia: 22.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Capture.PNG2.jpg
S: 239
Madhesia: 25.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Capture.PNG3.jpg
S: 246
Madhesia: 26.6 KB  

  AGJENCI IMOBILIARE DHE TURISTIKE FLORIS/TRAVEL

  ADRESA - RR DIBRES PRANE 9 KATESHEVE

  TEL/FAX-35542400323
  CEL-35542400323
  CEL.0692267910
  Email: floristravel@hotmail.com
  per info me te detajuar dhe per prona te tjera ,ju lutem na vizitoni ne
  websitin tone:
  www.floristravel.com