devinf.com
Katalogu i Pronave 2019
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament me hipoteke,3+1+A+BLK Kati 8, 149 m² 171.000 Euro (Rruga Tefta Tashko,Pazari i RI)

  Apartamenti i endrrave tuaja!!!!


  Shitet super apartament prane Pazarit te Ri ne rrugen Tefta Tashko I sapo perfunduar, organizim perfekt te ambienteve,plot drite dhe pamje fantastike e Tiranes.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 8, eshte i tipit 3+1, dhe perbehet nga 1 dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone.

  Siperfaqe totale 149 m2 dhe orientim veri-lindje-perendim.

  Ka vetem kondrabufen dhe eshte totalisht I shtruar me parket, punimet me cilesore ne zone.

  Disponon dokument te rregullt hipotekor!

  Cmimi 171.000 Euro
  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d09d230e-eba6-c380-f4cc-847b48165933 (1).jpg
S: 620
Madhesia: 46.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1f19c5c0-c9f0-f1bc-3890-4b107a9197a8.jpg
S: 595
Madhesia: 38.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f72ed3f5-a3a8-f696-215a-50423df2a00a.jpg
S: 845
Madhesia: 33.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1643895c-f4ff-07b4-db6c-2c2a6c1f2167.jpg
S: 586
Madhesia: 44.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b59d2d60-4008-18e3-8e56-c96a95944661.jpg
S: 591
Madhesia: 36.1 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar