kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Traduzioni Italiano - Albanese : Perkthime Italisht - Shqip dhe Shqip - Italisht

  Dovete tradurre testi da Italiano a Albanese o viceversa? Contattami!
  Ju duhet te perktheni tekste te ndryshme nga gjuha italiane ne ate shqipe apo nga shqipja ne italisht?

  Mundesojme perkthime te sakta dhe te shpejta!  Cel.: 0695649533
  Email.:
  studioligjoremetra@gmail.com
  Fb.:
  https://www.facebook.com/Sherbimeligjore/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Itali-Shqiper-flamujt.jpg
S: 253
Madhesia: 96.4 KB