kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Apelasi Grek - Hiqni Espulsin e marre nga Greqia

  Apelasi Grek ju pengon qe te hyni ne zonen Schengen?

  Per ato qe kane probleme me hyrjen ne zonen Schengen dhe qe kane Apelas / Espuls, mundesojme verifikimin e gjendjes se tyre dhe Heqjen nga Sistemi;  Cel.: 0695649533
  Email.:
  studioligjoremetra@gmail.com
  Fb.:
  https://www.facebook.com/Sherbimeligjore/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: index.jpg
S: 190
Madhesia: 12.5 KB