devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,Shitet Apartam 1+1+A+BLK,Kat 2,Sip58.4m²,Pekzistue5-kat,tull kuqe suvatuar,Cmim 56'000 euro,diskutueshėm brenda Unazės, rr"Bardhyl" segmentit/Unazė-rr.H.Tahsim deri te Farmacia nr.10/Spitalet

  Shitet: Apartament tipit 1+1 aneks, ballkon, 1-banjo, sipėrfaqe 58.4m2, Kati 2-tė, brenda Unazės nė Rr."Bardhyl" nė segmentin (nga kryqėzimi unazės me rr."H.Tahsim" deri tek kryqėzimi i farmacisė nr.10/Spitali"Nėnė Tereza", pallat ekzistues me tulla tė kuqe i suvatuar buzė trotuarit/unazės, me hyrje nga Rr."Dervish Hekali"
  Zona/Rruga Bardhyl:ėshtė njė ndėr zonat/rrugėt e njohura dhe tė preferuara nė Tiranė, e pozicionuar buzė unazės dhe e integruar me tė gjitha arteriet kryesore urbane dhe zonat e tjera. Kjo zonė afėr me qendrėn dhe zonat e tjera tė Tiranės dhe e pozicionuar gjeografikisht mjaft mirė nė krahun dhe drejtimin e malit tė Dajtit.
  Pallat ekzistues 5-katėsh, ndėrtim i viteve 1984-1985, me tulla tė kuqe tė plota, i suvatuar nga jashtė, me shkallė me dritė e ajrosje natyrale. Pallati ėshtė nė linjėn parė buzė rrugės/unazės. Pallati ėshtė i pozicionuar nga veri/lindja(nga ku ėshtė krahu nga unaza/Dajti) dhe jug/perėndim nga ku jane edhe hyrjet pėr nė pallat. Pallati ndodhet nė mes tė segmentit/unazės qė fillon nga kryqėzimi me rr "H.Tahsim" deri tek kryqėzimi me farmacinė nr10/spitaleve, ngjitur/ndėrmjet rr."Dervish Hekali" dhe rr."Sulo Bej Ceprati"/ose pranė kryqėzimit unazės me rr."4-Deshmorėt"/kryqėzimi qė ngjitet nga spitali i fėmijėve (rr.K.Manastirit). Aksesi pėr nė pallat realizohet me autoveturė nga Unaza/rr. "Bardhyl" dhe Rr."Dervish Hekali", ndėrsa nė kėmbė nga disa drejtime pėrfshire edhe rr."Sulo Bej Ceprati". Pallati ėshtė me 3-hyrje dhe nė ēdo kat ka nga 3-apartamente.
  Apartameti: ėshtė i tipit 1+1, me njė koridor, me 1-banjo, 1-ballkon, nė katin 2-tė, me sipėrfaqe 58.4m2. Apartamenti ėshtė relativisht i bollshėm, i rikonstruktuar, me instalime elektrike e hidraulike tė reja, suvatimet, dyert, dritaret relativisht tė reja, me pamje/pozicion nga veri-lindja/unaza/Dajti dhe veri/perėndim. Apartamenti ėshtė lehtesisht i ajrosshėm, i ngrohtė, me kuzhinė pjesėrisht tė kompletuar, ndėrsa banjo e kompletuar dhe funksionale, kėndi i ndėnjes/sogiorno dhe dhoma gjumit, tė pamobiluar. Apartamenti ėshtė mjaft i pėrshtatshėm pėr ēif tė moshuarish, ose ēift tė rinjsh, individė etj.
  Pėrbėrja/planimetria apartamentit: Pėrbėhet nga njė koridor pėrmasa normale, i cili komunikon me tė gjitha pjesėt e tjera. Sa po futesh nga dera kryesore, nė tė djathtė gjendet dhoma e gjumit normale(pėr ēiftin) me dritare dhe pamje nga veri/lindja/Unaza/rr."Bardhyl", e pamobiluar. Pak nė tė majtė koridorit gjendet banjo-dush e kompletuar, funksionale, komplet e rregulluar, me dritare nga veri/perėndimi. Nė tė majtė gjendet pjesa ndėnjes/sogiorno me kuzhinėn/kėndin e ngrėnies, pėrmasa relativisht tė bollshme, nė formė katrore. Me kuzhinė pjesėrisht tė kompletuar, e cila ka njė dritare nga veri/perėndimi. Nga pjesa e ndėnjes kalohet me derė-vetrate nė Ballkon, i cili nga jashtė ėshtė i mbuluar me tendė dielli dhe i thurur nė njė lartėsi rreth 80cm me mur e hekura, pamja e ballkonit ėshtė nga veri/perėndimi Rr"Sulo Bej Ceprati" e Unaza.
  Muret dhe tavanet: Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, nė pjesėn mė tė madhe tė tyre me suva tė re/patinuar dhe tė lyera me ngjyrė tė hapura, bojėqielli etj, ndėrsa tavanet normale, nė pjesėn e ndėnjes me ngjyrė tė bardhė.
  Dyshemeja: ėshtė e shtruar e gjitha me pllaka cilėsore, me pėrmasa mesatare, ngjyrė bezhė tė hapur.
  Dyert e brendshme:prej drurit-tamburato, ngjyrė kafe, ndėrsa dritaret dhe dera ballkonit vetratė-duralumin dopio-xham, ngjyrė tė bardhė.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual:Apartamenti qė prej disa vitesh ėshtė pėrdorur me qera, si dhe aktualisht, tashmė ėshtė i destinuar pėr shitje.
  Dokumentacioni: Me dokumentacion tė rregullt, Ēertifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēmimi i Shitjes: Shitet me 57'000 euro/€. diskutueshėm, nė gjendjen qė ndodhet bosh, vetėm me banjo te kompletuar.
  Adresa:Nė Unazė, Rr."Bardhyl",nė mes tė segmentit (kryqėzimi i Unazės me rr."H.Tahsim" deri tek farmacia nr.10/spitalet)pranė kryqėzimit tė Rr"4-Dėshmorėt" me Unazėn Tiranė. adgss
  Cel:0696281433 adgss
  **************************************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa:Blv.Bajram Curri, Ndėrtesa. 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180423_145340.jpg
S: 598
Madhesia: 33.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180421_174210.jpg
S: 619
Madhesia: 24.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180421_173841.jpg
S: 486
Madhesia: 24.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180421_173807.jpg
S: 470
Madhesia: 73.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180421_173639.jpg
S: 469
Madhesia: 18.5 KB