devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 4, 140 m² 105.000 Euro ( Rezidenca Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  --KLERING---

  Shitet apartament 3+1, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes "Kodra e Diellit 2” Objekti Flutura..


  Apartamenti eshte dupleks ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me nje siperfaqe totale prej 140 m2.

  Eshte i mire organizuar me nje ambjent ndenje dhe ngrenie te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete.

  Punime teper cilesore ne objekt ne cdo pjese te apartamentit.

  Apartamenti eshte ne faze perfundimi.


  Cmimi oferte 105.000 Euro


  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c731cc1a-825b-1538-3b80-d2cc46f8204f.jpg
S: 716
Madhesia: 78.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fd56cae0-a051-ce20-ff44-b9b546a2e13f.jpg
S: 234
Madhesia: 80.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 63706f20-db35-5410-2f20-f01b86bea920.jpg
S: 234
Madhesia: 68.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 05df75ec-2109-e873-266a-371f2fac0599.jpg
S: 229
Madhesia: 86.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4c45a65e-2806-b62c-cfd4-5685fa8d330a.jpg
S: 226
Madhesia: 46.6 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar