kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 🍓👉🎉Weekend All Inclusive nė Korfuz, 3 Ditė €79 79 Euro

  🍓👉🎉
  Weekend All Inclusive nė Korfuz, 3 Ditė €79 #corfu#travel#oferta#udhetime#supercmime

  Greqi

  Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 22.00 tė nje nate mė parė dhe udhėtimi pėr nė Korfuz nėpėrmjet Igumenicės me autobuz dhe traget. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbėrritja nė Korfuz nė orėn 10.00. Sistemimi dhe All Inclusive nė Hotel.
  Dita e Dytė: All Inclusive nė Hotel. Pasdite, Vizitė me Guidė nė qytetin e Korfuzit.
  Dita e Tretė : Nisja nga Korfuzi me traget dhe nėpėrmjet Igumenicės pėr nė Tiranė. Mbrritja nė Shqipėri.  Nisja mė , 27, 29 Prill, 4, 11, 18 Maj.
  Kujdes:

  Nga 1 Janari 2018, nė tė gjithė Hotelet e Greqisė aplikohet Taksė lokale Qėndrimi.

  Klientė DUHET ta paguajnė direkt nė Hotel.

  Taksat janė:

  • Hotel 5*: €4.00 pėr dhomė nė natė

  • Hotel 4*: €3.00 pėr dhomė nė natė

  • Hotel 3*: €1.50 pėr dhomė nė natė

  • Hotel 2* dhe 1*: €0.50 pėr dhomė nė natė
  Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:

  -Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus dhe traget.

  -Akomodimi nė Hotel Telemachos 2*S ose Messonghi Beach 3*S

  -All Inclusive pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.

  -Vizitė me Shoqėrues Shqiptar ne qytetin e Korfuzit..  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: corfu 3.jpg
S: 95
Madhesia: 31.4 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu