kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Greqi 5 Dite Plazh ne #LEFKADA 🌊🌞👒 259 Euro

  5 Dite Plazh ne #LEFKADA 🌊🌞👒
  🌅 Akomodimi ne #hotelLEFKAS 4 Yje ne qender te Lefkades dhe buze detit 🌊
  🔻 Udhetimi do te realizohet 🔻
  Nisje dt. 23 Korrik ➠ 5 Dite €259
  Nisje dt. 27 Korrik ➠ 5 Dite €265
  Nisje dt. 1 Gusht ➠ 5 Dite €270
  Nisje dt. 5 Gusht ➠ 5 Dite €270
  Nisje dt. 9 Gusht ➠ 5 Dite €270
  Nisje dt. 13 Gusht ➠ 5 Dite €270
  Nisje dt. 17 Gusht ➠ 5 Dite €265
  Nisje dt. 21 Gusht ➠ 5 Dite €259

  Ne cmim pėrfshihen:
  💠 Transporti dhe te gjitha sheshtije sipas programit.
  💠 Akomodimi per 4 nete ne hotel Lefkas ne qender te Lefkades, prane lokaleve, restoraventeve dhe tavernave te qytetit.
  💠 Mengjeset dhe Darkat te cilet shtrohen bufe ne restorantin e hotelit gjate qendrimit tone ne Lefkada
  💠 Asistence me guid shqiptare gjate gjithe udhetimit
  💠 Transfertat hotel – plazh – hotel per te gjitha ditet sipas programit
  💠 Taksat turistike per 5 ditet e qendrimit ne Greqi

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefi e.jpg
S: 73
Madhesia: 65.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu