kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart oferte Antalya - Rezervo tani dhe perfito super ēmime deri ne -30%

  ☼☼☼Vera po vjen dhe bashke me te ofertat fantastike per #Antalya☼☼☼

  Rezervo tani dhe perfito super ēmime deri ne -30%
  Nisja ne 1 Qershor, 7 dite

  ☼ Sultan of Dreams 5* ➥ 985 Eur Cifti
  ☼ Diamond Premium Resort 5* ➥ 995 Eur Cifti
  ☼ Gold Island Hotel 5* ➥ 1060 Eur Cifti
  ☼ Mukarnas Resort 5* ➥ 1165 Eur Cifti
  ☼ Sirius Deluxe Hotel 5* ➥ 1200 Eur Cifti
  ☼ Quattro Beach Resort 5* ➥ 1210 Eur Cifti
  ☼ Royal Alhambra Palace 5* ➥ 1220 Eur Cifti
  ☼ Royal Taj Mahal 5* ➥ 1220 Eur Cifti
  ☼ Delphin Botanik Plantinium 5* ➥ 1240 Eur Cifti
  ☼ Royal Seginus 5* ➥ 1350 Eur Cifti
  ☼ Paloma Foresta Resort & Spa 5* ➥1350 Eur Cifti
  ☼ Royal Holiday Palace 5* ➥ 1510 Eur Cifti
  ☼ Amara Dolce Vita 5* ➥ 1930 Eur Cifti  Nisja ne 5 Qershor/ 7 dite

  ☼ Sui Resort 5* ➥ 920 Eur Cifti
  ☼ Orange County Resort Alanya 5* ➥ 970 Eur Cifti
  ☼ Side Premium 5* ➥ 1040 Eur Cifti
  ☼ Amara Premier Palace 5* ➥ 1140 Eur Cifti
  ☼ Orange County Resort Kemer 5* ➥ 1210 Eur Cifti
  ☼ Kaya Palazzo Golf Resort 5* ➥ 1600 Eur Cifti  💫
  Te perfshira ne cmim:
  1- Charteri linje direkte Tirane - Antalia - Tirane
  2- Bagazhe te plota
  3- Akomodimi ne Hotel 5* per 7 dite
  4- Ultra All inclusive ose All Inclusive ne hotel (mengjes +dreke+darke+pije pa limit)
  5- Transfertat aeroport hotel aeroport
  6- Shoqeruesi shqiptar

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lifestyle-happy-young-adult-asian-woman-in-pink-bikini-with-cocktail_1253-1837.jpg
S: 69
Madhesia: 64.2 KB  


  Tel : 00355 4 42 33 500
  Cel : 00355 69 91 81 262
  E-mail : trip2albania@gmail.com
  www.starttour.al

  Apliko Tani, Kliko Ketu