kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart oferte #Libohovė – #LabovėeKryqit – #TeqeeMelanit – #Gjirokastėr

  #Libohovė – #LabovėeKryqit – #TeqeeMelanit – #Gjirokastėr
  1 natė/ 2 ditė 6500 lek/pp Nisjet cdo fundjave duke filluar nga Maj
  #Albania #GoYourOwnWay #VisitAlbania
  ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
  Programi:
  ►Dita e pare : Nisja ne mengjes ne oren 06:00 nga Tirana. Ndalesa gjatė rruges. Rreth mesdites jemi ne Libohove. Akomodimi ne hotel. Konsumimi i drekes me mish qingji dhe gatime tradicionale te zones ne restorantin e prenotuar nga agjensia. Pasdite vizitojme Laboven e Kryqit, kishen historike dhe fshatin. Me pas kthimi ne hotel. Darka e Lire .
  ►Dita e Dyte: Pas konsumimit te mengjesit, nisemi per ne Teqen e Melanit. Pas vizites vazhdojme drejt qytetit te Gjirokastres. Vizite ne pikat historike te Gjirokastres. Dreka e Lire. Kthimi ne Tirane .

  Ne Ēmim Perfshihet:
  Transporti komod gjate gjithe udhetimit
  Akomodimi 1 nate
  Dreka dita e pare dhe mengjesi dita e dyte
  Guida gjate gjithe udhetimit
  ┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16425935_1843215545920693_4093383856405394030_n.png
S: 66
Madhesia: 12.4 KB  


  Tel : 00355 4 42 33 500
  Cel : 00355 69 91 81 262
  E-mail : trip2albania@gmail.com
  www.starttour.al

  Apliko Tani, Kliko Ketu