kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart oferte LEFKADA 3 Dite 99€

  LEFKADA 3 Dite 99€

  Data: 4-6, 11-13, 18-20, 25-27 MAJ

  ►Dita 1:
  Nisja nga Tirana ne oren 05:00. Ndalesa tė shkurtra rrugės. Mberritja ne Parga. Vizitė nė qytetin e Pargės, ku do te kemi mundesi te konsumojme dhe dreken. Mė pas vazhdojmė udhėtimin drejt qytetit te Lefkades.. Mberrijme ne Lefkada. Akomodimi ne Hotel kohe e lire dhe me pas darka ne Taverne.

  ►Dita 2:
  Mėngjesi nė hotel. Udhetimi me anije fillon ne oren 10:00 ku do te vizitojmė bregdetet me famė boterore tė Lefkades…Porto Katsiki, Meganisi, Scorpions, Porti Fiskardo dhe shpellen Papanikoli. Vizitojmė dhe ndalojmė 1 orė nė ishullin mė tė madh tė detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesė Itaka. Gjatė ditės bėhen 3-4 ndalesa pėr plazh. Kjo shėtitje e mrekullueshme mbaron nė orėn 18:30. (Shetitja me anije ka kosto shtese opsionale 20€/person) Me pas qėndrojme pėr njė kafe nė Nidri dhe me pas vazhdojmė pėr nė hotel. Darka ne Taverne.

  ►Dita 3:
  Mėngjesi nė hotel. Me pas nisemi per ne Janine, aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite ne shetitoren buze liqenit dhe ne kalane e Janises. Konsumimi i drekes ne Janine ne menyre individuale. Kthimi ne Tirane nga dogana e Kakavise. Mberritja ne Tirane ne darke.
  ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
  ➤➤Nė cmim pėrfshihet
  Transporti me autobus komod.
  Akomodimi nė hotel 3*
  Mėngjesi dhe darka
  Shoqėrues shqiptar gjatė udhėtimit.


  ➤➤Nė cmim nuk pėrfshihet
  Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė rubrikėn pėrfshihet.
  Shėtitja me anije, opsionale.
  Siguracioni jetės nė udhetim (i kėshillushėm).
  ┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefkada maj.jpg
S: 58
Madhesia: 26.0 KB  


  Tel : 00355 4 42 33 500
  Cel : 00355 69 91 81 262
  E-mail : trip2albania@gmail.com
  www.starttour.al

  Apliko Tani, Kliko Ketu