Met Engeneering nė kuadėr tė zhvillimit tė saj fton individė tė kualifikuar ti bashkohen kompanisė nė pozicionin:

Saldator

Profili i Kandidatit:


  • Duhet tė kenė eksperiencė nė prodhimin dhe montimin e konstruksioneve metalike.
  • Tė njohin mirė procesin e punės tė saldimin me elektrik, argon dhe oksigjen.
  • Kandidatėt duhet tė kenė pėrvojė pune mbi 2 vjet.


Ofrohen kushte shumė tė mira pune dhe pagese.Kandidatėt tė cilėt plotėsojnė kėrkesat e permendura me lart janė tė lutur tė kontaktojnė deri me datė 15.08.2019, nė numrin e telefonit: 068 40 16 639/ 068 80 66 972/ 069 40 14 570

Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.