1. Standart Tirane, - Aksesore.al ofron aksesore te ndryshem per telefona

  Aksesore.al ofron produkte cilesore per telefona. Ne gamen e gjere te produkteve jane te perfshira te gjithe llojet e aksesoreve te telefonave si : altoparlant, butoni home, mbajtesja e kartes sim, motorr vibrimi, qarku wifi, kamera para, kamera mbrapa, ekrane,baza karikimi,vida,korniza,kasa etj...Produktet ju perkasin dy markave te njohura globalisht si :

  *Samsung (S3,S3 mini, S4,S4 mini,S5,S5 mini,S6,S6 edge,S6 edge plus,S7,S7 edge, S8 ,S8 plus,J1,J2,J3,J5,J7,E5,E7,A3,A5,Note 2,Note 3,Note 4,Grand Neo,Core plus,Core prime)
  *iPhone (iphone 5,iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6 plus, iPhone 6s plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus dhe iPhone X).
  *Huawei P6,P7,P8 lite,P8 lite 2017,P9,P9 plus,Honor 4x, Honor 5x,Honor 7,Honor 8,Honor 8 lite,
  *Sony XA,Sony Z,Z1,Z2,Z3,Z5,Z Ultra,
  *Xiaomi note 2,Xiaomi note 3,xiaomi note 4,xiaomi note 4x,xiaomi redmi 3,Redmi 4A,Redmi 4x,
  *One plus One
  Per informacion me te detajuar mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit : +35542253169

  Ose mund te na ndiqni ne :
  Web: www.aksesore.al
  Facebook:https://www.facebook.com/www.aksesore.al/
  Instagram : aksesoreal

  ☎️Bli tani ne whatsapp: 0674032999 / 042253169
  🖥️Web : www.aksesore.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: J5 2016.jpg
S: 240
Madhesia: 11.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone 8 white.jpg
S: 220
Madhesia: 22.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone 7 black.jpg
S: 269
Madhesia: 11.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone 7..jpg
S: 222
Madhesia: 16.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone 8 plus black.jpg
S: 220
Madhesia: 145.8 KB