1. Standart aksesore.al

  Aksesore.al ofron produkte cilesore per telefona. Ne gamen e gjere te produkteve jane te perfshira te gjithe llojet e aksesoreve te telefonave si : altoparlant, butoni home, mbajtesja e kartes sim, motorr vibrimi, qarku wifi, kamera para, kamera mbrapa, ekrane,baza karikimi,vida,korniza,kasa etj...Produktet ju perkasin dy markave te njohura globalisht si :

  *Samsung (S3,S3 mini, S4,S4 mini,S5,S5 mini,S6,S6 edge,S6 edge plus,S7,S7 edge, S8 ,S8 plus,J2,J3,J5,J7,E5,E7)
  *iPhone (iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6 plus, iPhone 6s plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 plus dhe iPhone X).
  Per informacion me te detajuar mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit : +35542253169

  Ose mund te na ndiqni ne :
  Web: www.aksesore.al
  Facebook: https://www.facebook.com/www.aksesore.al/
  Instagram : aksesoreal

  ☎️Bli tani ne whatsapp: 0674032999 / 042253169
  🖥️Web : www.aksesore.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone 5s black.jpg
S: 297
Madhesia: 7.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7plus.jpg
S: 284
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone 8 black.jpg
S: 235
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone 8 plus black.jpg
S: 227
Madhesia: 145.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone 7..jpg
S: 228
Madhesia: 16.8 KB