kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, kerkoj pune Dentist Stomatolog, part time

  Kerkoj Pune part time ose Bashkepunim si Dentist Stomatolog, eksperience 35 vjecare. Jam ne pension dhe nuk kam nevoje pėr sigurime shoqerore.

  Per me shume 068 21 84 111

  Cel. : 0682184111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images.jpg
S: 367
Madhesia: 5.6 KB