• Tirane, ofroj vend pune Teknik per riparime te produkteve te vogela Elektro-shtepiake

Balfin Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale, miniera, metalurgji, etj.Elektro-Servis shpk është një kompani e specializuar në riparimin e pajisjeve elektronike dhe elektro-shtëpiake. E themeluar prej vitit 2008 Elektro-Servis është servisi më i madh në Shqipëri dhe vendet fqinje, me të drejtat ekskluzive për market më në zë si: Samsung, LG, Sonny, Philips, Beko,Bosch etj.Permbledhja e pozicionit: Pozicioni Teknik, kryen shërbimin për riparimin e produkteve te vogla elektroshtepiake (si p.sh., mikrovale, fshese me korent, tost,hekur etj.)Detyrat/Pergjegjesite:
  • Merr në dorëzim dhe konstaton defektet brenda afatit te caktuar sipas udhëzimeve per produkte të vogla elektroshtepiake;
  • Riparon dhe teston produktet te vogela Elektro-shtepiake;
  • Raporton në kohë mbi statusin e produktit;
  • Kryerja e detyrave të tjera të caktuara;
Edukimi/ Pervoja profesionale:· Arsimimi: Arsim I larte ose profesional ne Inxhinieri te ndryshme (vecanerisht Elektronike)· Pervojat profesionale: Te pakten 3 vjet pervoje pune.· Gjuhet e huaja: Aftesi te mira komunikuese ne Shqip & Anglisht.· Njohurite kompjuterike: Aftesi shume te mira te Paketes Office.
Aftesi te tjera:· Aftesi shume te mira organizimi, koordinimi, planifikimi.· Aftesi shume te mira komunikuese.· Aftesi per te punuar ne grup.
Kushtet e punes: Grupi Balfin ofron nje pakete benefitesh terheqese, duke perfshire nje page te drejte te bazuar ne merita dhe vleresimin e performances.
Menyra e aplikimit*: Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen tone elektronike hr@elektroservis.al.Afati I dorezimit: 15 Qershor 2019
 


Apply
Back
Top