devinf.com
kliko

 1. Standart 113-Tirane, Me Qera Vilė 3-Kate,Sip.ndėrtuar 350m², Sip.truall 317m², Njollė ndėrtim 120m², Qeraja 150'000Lek/muaj, ideale pėr Call-Centre, pranė

  Me Qera: Vilė 3-katėshe, me 4-dhoma gjumi, 2-banjo, sogiorno, kuzhine, verande, nė tė majtė tė Rr.Elbasanie, 50m larg nėn-kalimit parė, pas teatrit "Calvin" nė rrugėn e "Vilave Gjermane" ose 200m larg "Fakultetit Ekonomik"
  Zona:ku gjendet Vila me qera ėshtė e njohur si zona e "Vilave Gjermane", e cila ėshtė me vila dhe ndėrtesa 3-4 katėshe, njė zonė mjaft e qetė, gjelbėruar dhe e pastėrt. Zona ėshtė me infrastrukture tė rregullt dhe lehtėsisht e aksesueshme, gjendet shumė afėr me qendrėn e Tiranės, 1-km larg me Urėn/Unazėn e Rrugės sė Elbasanit dhe 1.1-km me bulevardin "Dėshmorėt e Kombit" dhe sheshin "Nėnė Tereza"-Korpusi Universitetit Tiranės.
  Vila 3-Katėshe, vend-ndodhja e saj:me sipėrfaqe trualli 317m2 dhe njollė ndėrtimi 120m2, dhe sipėrfaqe totale e ndėrtuar 360m2, gjendet nė fillim tė rrugės "Vilave Gjermane" dhe tė Rr. "Fuat Toptani". Vila gjendet 3-minuta kėmbė (200m) larg nga Fakulteti Ekonomik/ Terminali i Autobuzave zonės jug/lindore , ose 8-minuta nė kėmbė nga Ura-Unaza Elbasanit.
  Futja/Aksesi nė Ndėrtesė; nga aksi i rruges sė Elbasanit/nėn-kalimi i parė pas teatrit Calvin /Fakultetit Ekonomik dhe nė krahun tjetėr ėshtė degėzimi, me dy drejtime(njėri-djathtas rruga 3-Vllezėrit Kondi/Vilat Amerikane/Sanatoriumi)dhe tjetri, krahu i majtė rruga "Fuat Toptani" dhe rruga e "Vilave Gjermane". Gjithashtu njė mundėsi tjetėr pėr tu futur nė zonė dhe tek Vila nė fjalė ėshtė nėpėrmjet njė rruge tė re nga Fakulteti Ekonomik/Hyrja Qytetit Studenti/ terminali i autobuzave zonės jug/lindore dhe drejt tek rruga e Vilave Gjermane.
  Pėrbėrja Vilės 3-Katėshe: Vila ka pamjen dhe hyrjet/derėn kryesore direkt nga rruga/ trotuari i "Vilave Gjermane", por njėkohėsisht ka edhe njė pamje dhe 2-hyrje nga rruga "Fuat Toptani", pasi vila gjėndet nė degėzimin(trekėndėshin) e dy rrugėve.Vila ėshtė me kubaturė lartė, me shumė drite e ajrosje natyrale, e rehatėshme nė shfrytėzim,me shumė pamje.
  Pėrbėhet nga 3-katetė shfrytėzueshme, me shkallė tė brendėshme, holle tė mėdha nė ēdo kat.Shkallėt janė kompolet me dritė natyrale, fillojnė nga kati parė deri nė tarracė. Gjithashtu Vila ka edhe njė oborre tė lirė/bahēe me pemė/agrume rrethė 70m2, e cila shėrben edhe si parkim nga ku futesh nėpėrmejt njė portė qė ėshtė nė krahun jug/lindor (rruga Fuat Toptani), si dhe njė hapsirė prej 2-m tė gjėrė pėr-qark gjithė Vilės.
  Kati I:Ky ėshtė njė kat i ndėrmjetėm pasi gjysma ėshtė nėn nivel e tokės dhe tjetra ėshtė mbi tokė. Nė kėtė kat futesh nga dy mundėsi; njėra me shkallė tė brendėshme dhe mundėsia tjetėr nga porta qė gjednet buzė trotuarit tė rrugės Fuat Toptani,nėpėrmjet 6-shkallėve zbritet nė hapsirėn e kėtij kati. Pjesa mė e madhe rrethė 100m2 e kėtij kati ėshtė njė sipėrfaqe unike dhe ka shėrbyer kryesisht pėr biznes (call-centre, qendėr interneti etj, kėtu gjendet njė tualet), ndėrsa pjesa tjetėr pėr depozitat e ujit, gjenerator etj.
  Kati II ose I banim:Futja dhe ngjitja pėr nė kėtė kat realizohet nga ana jug/perėndimore (nga Rr."Vilave Gjermane") nėpėrmjet njė porte buzė trotuarit kalohet nė oborr dhe me 6-shkallė ngjitesh nė sheshpushim nga ku kalohet nė derėn kryesore tė katit. Kati ėshtė i pėrbėrė nga njė koridor i bollshėm, pėr tė kaluar mė pas nė tė gjitha pjesėt e tjera:- nė banjo-dush tė kompletuar (me dritare nga veri/perėndimi);
  - nė dhomėn e gjumit e bollshme, kompletuar (me dritare dhe dalje nė verande nga lindja e jug/lindja).
  - nė pjesėn e ndėnjes (me dritare nga jug/lindja) dhe
  - nė kuzhinėn me kėndin e ngrėnies, (me dritare dhe derė nga lindja), tė cilat janė tė kompletuara e mobiluar. Nga pjesa e kuzhinės kalohet me derė-dritare nė pjesėn e kopshtit, ku edhe njė vend-parkimi. Nė 2-faqet (jug/lindje e jug/perėndim) e kėtij kati ka verandė-llozhe, ku njė pjesė ėshtė edhe e mbyllur me flete xhami.

  Kati III/ose II banim
  :Nėpėrmjet shkallėve tė brendshme ngjitesh nė njė holl tė bollshėm ku gjenden 3-dhoma gjumi, njėra nga veri/lindja dhe 2-janė lindje, jug/lindje dhe perėndim, tė kompletuara, njė banjo e kompletuar nga veri/perėndim. Nga holli dhe nga 2-dhomat e gjumit kalohet nė verandėn- llozhė, e cila si nė katin e 2-tė rrethon 2-faqet e vilės.
  Tarraca:Nėpėrmjet shkallėve tė brendshme kalohet nė tarracėn e vilės, ku pjesa e shkallėve ėshtė komplet e mbyllur me mur dhe ēati, dhe nėpėrmjet njė dere vetrate kalohet nė pjesėn e tarracės, e cila ėshtė e rrethuar me njė bordurė muri nė lartėsin rrethė 90cm.
  Pėrdorimi i mėparshėm dhe aktual: Mė herėt dhe deri tani kjo ndėrtesė ėshtė pėrdorur pėr banim 2-katet e sipėrme dhe kati i parė pėr aktivitet, aktualisht e destinuar pėr me qera.
  Preferencat:Jepet pėr periudha jo mė pak se njė vit, me afat tė gjatė deri 10–vjet, preferohen institucione dhe fondacione tė ndryshme, studio tė ndryshme estetike-parukeri, studio ligjore-kontabėl etj, ose familje tė mėdha mbi 4-persona e plus, shtetas tė huaj, mundėsi pėr mbajtjen e kafshėve shtėpiake brenda rrethimit tė vilės.
  Qeraja Mujore:150'000 Lek-reja/muaj
  Dokumentacioni: Ndėrtesa ėshtė me Ēertifikatė Pronėsie dhe jepet me qera me kontratė tė rregull, tek Zyrat Noteriale.
  Adresa:Nė rrugėn "Vilave Gjermane" ose 200m larg Fakultetit Ekonomik Tirane adgss
  Cel: 0696281433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1,nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė Tiarnė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180226_131741.jpg
S: 714
Madhesia: 41.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180226_134209.jpg
S: 297
Madhesia: 21.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180226_132641.jpg
S: 315
Madhesia: 27.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180226_133322.jpg
S: 285
Madhesia: 18.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180226_134216.jpg
S: 297
Madhesia: 49.4 KB