kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Porto Carras Sithonia 559 euro/personi 559 Euro

  Kenaquni me shume se cdo here kete vere😍
  😎Porto Carras Sithonia 559 euro/personi😎
  😍7 nete all inclusive 😍

  Ne cmim perfshihet
  🏩Akomodim ne dhome double superior me pamje nga deti
  🍩Mengjeset, drekat, daarkat dhe pijet per periudhen e qendrimit

  🍷
  Te vlefshme per rezervime deri ne 20 prill!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: porto carras 2.jpg
S: 60
Madhesia: 30.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu