kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes NIKON D3100 30.000 Leke

  Shes aparat fotografik NIKON D3100 te perdorur, perfshihet karikusi dhe memory card 16GB,
  aparati eshte ne gjendje perfekte!

  cmimi: 300 mij lek

  Cel. : 0696742886

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: nikon_d3100_2up_550.jpg
S: 149
Madhesia: 42.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu