Ur-Support ėshtė duke rekrutuar pėr llogari tė njė klienti serioz pozicionin e mėposhtėme:

Specialist/e Finance Kontabilizim Faturash

Pėrshkrimi i punės:
- Rregjistrimit tė faturave tė blerjes.
- Kontroll dhe verifikim faturash.
- Verifikim i llogarive bankare dhe i kartave tė kreditit.
- Mbajtja e kartelave tė Debitorėve.

Kėrkesat qė duhet tė pėrmbushin kandidatėt:
- Tė ketė mbaruar Fakultetin Ekonomik.
- Tė ketė minimumi 6 muaj eksperiencė nė kėtė sektorė.
- Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Italiane tė shkruar dhe tė folur, niveli B2/C1/C2 sipas standarteve EU.
- Dėshirė pėr tė punuar dhe rritur profesionalisht.
- Mundėsi pėr tė filluar punė menjėherė.

Ofrohet:
- Kontratė pune afat gjatė.
- Kushtet e punės sipas Kodit tė Punės.
- 40 orė nė javė punė, 9:00-17:30
- Kushte pune sipas OBSH.


Ju lutem tė dėrgoni CV tuaj, ku nė titullin e emailit tė vendosni pozicionin pėr tė cilin jeni i interesuar nė info@ur-support.com brenda datės 25 Maj 2018!
Ju njoftojmė se vetėm personat qė plotėsojnė kėrkesat do tė kontaktohen pėr intervistė!


http://www.ur-support.com/433608731