+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, kerkoj pune Kamarier / Banakier

  Pershendetje ,quhem Perparimi nga Tirana .Jam i interesuar per pune ne pozicionet Kamarier ose Banakier ne shumicen e raste ku kam punuar i kam bere te dyja pozicionet !
  Ekpserienca te meparshme : Hotel Iliria , Bar Sallon Eccobet , Hotel Chateau Linza ,Bar Happy dhe aktualisht prej dy vitesh punoj tek Eklips Resort .
  Komunikoj mjaftueshem Italisht dhe Anglisht .
  Jam 29 vjec dhe kam rreth 13 vjet qe punoj ne kete profesion !  Cel. : 0697392416
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14484872_882028481931120_5358961568597061947_n.jpg
S: 134
Madhesia: 35.9 KB