Lamthi Group
, ėshtė njė kompani lider nė fushėn e ndėrtimit, termohidraulikės, teknologjisė sė ujit, ndėrtimit tė pishinave dhe SPA-ve.
Distributor eksluziv i shumė markave Italiane dhe Gjermane tė njohura nė gjithė botėn.

Kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e saj tė biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vlerėsimi sipas njė skeme motivimi nė referencė tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politikė sociale e grupit tonė.
Shpall pozicion vakant pune MARANGOZ me orar tė plotė .Aftėsitė:
  • Tė ketė eksperiencė nė kėtė fushė (5 ose me shumė vite eksperiencė).
  • Tė jetė korrekt, i shkathėt.
  • Aftėsi shumė tė mira komunikuese dhe bashkėpunuese.
  • Tė jetė i pajisur me patentė tė klasit B.
  • Tė ketė aftėsi tė mira komunikimi dhe tė punoj nė grup.


Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dergoni CV me foto duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni,
nė adresėn: info@lamthi.com
Numėr kontakti:+35568 39 88216; +35567 30 99999

Adresa: Autostrada Tiranė-Durrės, km 3, Rruga dytėsore
Aplikimet janė tė limituara, vetėm personat e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
www.lamthigroup.al