kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Krevat femijesh 12.000 Leke

  Shitet krevat per femije. Pjesa rrethuese eshte me dru ahu ndersa pjesa ku nderrohet femija eshe me mdf.
  Krevati vjen me nje super dyshek i mbajtur si i ri me mbulese qe mund te lahet.
  Vjen me dy mbulesa dysheku kunder ujit, tre carcafe dhe rrjeten qe e rrethon sic shihet ne foto.
  Permasat ku rri femija: 120 cm i gjate, 70 i gjere. Krevati eshte 170 cm i gjate ne total.


  Cel. : 0693605417
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180413-WA0000.jpg
S: 163
Madhesia: 33.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180413-WA0001.jpg
S: 110
Madhesia: 28.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu