devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 105 m² 800 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Jepet apartament 2+1 per qera prane ambasades Amerikane.
  Apartamenti eshte i saporestauruar plotesisht me rifinitura cilesore , mobilim i ri dhe pajisje elektroshtepiake te reja.
  Ngrohja-ftohja ne apartament kryhet nepermjet sistemit te kondicionimit inverter per kursim energjie elektrike.
  Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te bollshme , kend gatimi modern me dritare per ajrosje , dy dhoma gjumi , dy tualete njeri me dritare , dy ballkone.I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket.
  Pallati ka admistrim dhe ashensor me chip per rezidentet e pallatit.
  Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.
  Tarife agjensie 1/2 per qiramarresin.  Cel. : 0675981865
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1228.jpg
S: 158
Madhesia: 37.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1174.jpg
S: 79
Madhesia: 20.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1199.jpg
S: 76
Madhesia: 20.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1185.jpg
S: 75
Madhesia: 18.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1242.jpg
S: 75
Madhesia: 20.1 KB