kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Lezhe, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 60 m²,Kune-Shengjin

  Zona/Rruga : Shengjin

  Jap 2 apartamente me qera ditore,ne shengjin-Lezhe,prane plazhit 30 metra larg nga bregu i detit.Cmimet jane shume te favorshme.Ne cmim perfshihet edhe nje vendparkim per nje makine..Apartamentet jane te paisur me mobilim total dhe kondicionim.Jeni te mirepritur te prenotoni apartamentet per ditet qe deshironi te kaloni pushimet ,prane plazhit te shengjinit.Apartamentet jepen jo me shume se per 5 persona per apartament

  Cel. : 00355695291520
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01556.jpg
S: 225
Madhesia: 22.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01550.jpg
S: 114
Madhesia: 15.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01554.jpg
S: 109
Madhesia: 17.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01563.jpg
S: 110
Madhesia: 28.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01560.jpg
S: 114
Madhesia: 21.8 KB