kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shitet biznes parukerie 2.300 Euro

  Shitet biznes parukerie ne zonen e Maternitetit te ri per arsye emigrimi. Ambjenti eshte komod dhe ofron sherbimet per parukeri, estetike dhe manikyr/pedikyr. Cmimi I qerase se ambjentit eshte 25000 leke ne muaj. Ambjenti eshte i kompletuar dhe me klientele te mire.

  Cel. : 0697250603
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: D1A332C6-AD1A-4715-919A-55F57EE4D5A0.jpg
S: 74
Madhesia: 35.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7AF26674-75CE-47C5-A370-1799FA6CD89B.jpg
S: 67
Madhesia: 33.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: E4E6D0F2-020D-4446-B3D8-CC4B270F0520.jpg
S: 63
Madhesia: 50.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DA775871-C27F-4C4F-A378-A08D9CBF02F2.jpg
S: 62
Madhesia: 43.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51189E18-4E72-4571-B548-6F6ACC54DB01.jpg
S: 62
Madhesia: 32.4 KB