kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Laptop Autocad,3d max, Probook 470 gjen 5,17,3, 16 giga ram,500hdd 479Euro

  Per programe inxhinierike dhe gameing
  Autocad,3d max,
  Probook 470 gjen 5,
  17,3,inch
  16 giga ram,
  500hdd
  Webcam


  Cel. : 0673434532
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HP-315391658-c04241360-zoom.jpg
S: 447
Madhesia: 16.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8428vghj.jpg
S: 265
Madhesia: 13.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 232048-3-w10.jpg
S: 259
Madhesia: 23.0 KB  

  Rruga Teodor Keko, Unaza e re,
  100 metra nga rrethrotullimi i doganės , Sheshi Shqiponja

  specialisti pėr Laptop:
  Nardi
  : 0673434532 , 0685624102
  ----------------------------------------
  specialisti pėr elektro-shtepiake:
  Niku
  : 0694712337 , 0683704856

  www.myshop.al
  Apliko Tani, Kliko Ketu