kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 💥💥💥Super Ulje 💥💥💥Laptop Autocad,3d max, Probook 470 gjen 5, 17.3 inch 12 giga ram,256ssd 409 Euro

  Per programe inxhinierike dhe gameing
  Autocad,3d max,
  Probook 470 gjen 5, core i5
  17,3,inch
  12 giga ram,
  256ssd
  Webcam


  Cel : 0685215075
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HP-315391658-c04241360-zoom.jpg
S: 760
Madhesia: 16.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8428vghj.jpg
S: 525
Madhesia: 13.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 232048-3-w10.jpg
S: 460
Madhesia: 23.0 KB  

  Rruga Teodor Keko, Unaza e re,
  100 metra nga rrethrotullimi i doganės , Sheshi Shqiponja

  specialisti pėr Laptop:
  Nardi
  : 0673434532 , 0685215075
  ----------------------------------------
  specialisti pėr elektro-shtepiake:
  Niku
  : 0694712337 , 0683704856

  www.myshop.al
  Apliko Tani, Kliko Ketu