Globex Shpk, ėshtė njė kompani me eksperiencė 20 vjeēare ne tregtimin e produkteve ushqimore si: bulmet, miell, te konservuara dhe nje game te gjere mishi e nenproduktesh te tij. Sot jemi prezente nė tė gjithė tregun shqiptar me njė gamė tė gjerė produktesh. Pėr shkak tė zgjerimit tė vazhdueshėm kompania ėshtė nė kėrkim tė stafit tė ri energjik dhe me dėshirė pėr rritje profesionale.

Detyrat dhe Pergjegjesite

· Promovon produktet e kompanise dhe kryen shitjet direkte per keto produkte.
· Mban kontakte te vazhdueshme me klientet ne lidhje me kerkesat e tyre.
· Rregjistron te dhenat per porosite dhe shitjet.
· Kujdeset per merchandising duke vendosur materiale te ndryshme promocionale si: postera etj.
· Hapja e pikave te reja te shitjes.
· Raportimi i shitjeve ditore tek menaxheri i shitjeve.

Kualifikimet / Kėrkesat
Te kete mbaruar shkollen e Mesme. Universiteti perbene avantazh.
Kandidati duhet tė ketė aftėsi tregėtimi.
Nė aspektin personal duhet tė jetė i motivuar pėr arritjen e rezultateve.

Te disponoj patente te klasit B.

Si tė aplikoni:
Pėr tė aplikuar pėr ketė mundėsi, ju lutem dergoni CV tuaj,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni, nė adresėn: hr@globex.al.

Tek ne Cv-ja juaj ėshtė e sigurt dhe do tė trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.