Kompania Globex (Tirane), e cila operon ne tregun shqiptar, ne tregtimin e produkteve ushqimore
si: bulmet, miell, te konservuara dhe nje game te gjere mishi e nenproduktesh te tij,
per zgjerimin e stafit te saj kerkon punonjes ne pozicionin Agjent Shitje

Kualifikime dhe aftesi te kerkuara:
-Te kete mbaruar studimet e larta.
-Preferohet eksperience pune ne shitje.
-Aftesi shume te mira komunikuese,prezantuese dhe neguciuese.

Te disponoj patente te klasit B.

Si tė aplikoni:
Pėr tė aplikuar pėr ketė mundėsi, ju lutem dergoni CV tuaj,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni, nė adresėn: human.resources@globex.al

Tek ne Cv-ja juaj ėshtė e sigurt dhe do tė trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.