kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Set Divanesh 17.000 Leke

  Shiten Set divanesh per arsye ndryshim aredimi, ne gjendje te shkelqyer.

  Seti permban nje divan me 3 vende, nje divan me 2 vende dhe dy kolltuke tek. Divanet jane ngjyre kafe e celet dhe jeshile (bizele) dhe u nderrohen mbulesat kollaj per larje, ndersa kolltuket ngjyre bizele. Jane perdorur vetem nga nje familje dhe jane pa demtime apo gervishje!

  Cmimi: 17000 leke


  Cel. : 0694290059
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Set Divane1.jpg
S: 81
Madhesia: 31.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Set Divane2.jpeg
S: 44
Madhesia: 86.3 KB